Juniorzy

Juniorzy

Juniorzy Młodsi

Juniorzy Młodsi

Młodzicy

Młodzicy

Dzieci

Dzieci

Niestety w drugim rezegranym meczu naszych juniorów z MKS'em Sparta Oborniki w walce o ćwierćfinały znów lepsi okazali się nasi rywale którzy na własnym parkiecie pokonali nasz zespół 25:23. W meczu rewanżowym ekipa Alana Raczkowiak nie popełniała tylu błędów jakie mogliśmy oglądać w II połowie pierwszego ze spotkań, ale mimo wszystko MKS nie dał sobie wyrwać punktów.

MSK Sparta Oborniki - KPR Wolsztyniak Wolsztyn 25:23

Niestety w dzisiejszym spotkaniu juniorów lepsi okzali się przyjezdni z Obornik. Po obiecującej pierwszej połowie, którą nasi zawodnicy wygrali 12:11 zupełnie odmiennie zagrali drugie 30min. Ostatecznie SKF Sparta Oborniki pokonała naszą ekipę 17:26.

Podziękowania dla zawodników za walką a kibicom za efektowny doping.

alt

Podopieczni trenera Alana Raczkowiaka - juniorzy z rocznika '95  - wygrali dziś w sparingowym meczu w Nowej Soli 40:34 !!! Wielkie gratulacje !!!!

 

Wszystkich sympatyków wolsztyńskiej piłki ręcznej zapraszamy na bardzo ważny mecz naszych rezerw, juniorzy KPR Wolsztyniak Wolsztyn zagrają mecz barażowy o Ćwierćfinały Mistrzostw Polski z drużyną SKF Sparta Oborniki!!

Pierwszy mecz w Wolsztynie - 5.01.14r. o godz. 12:30 w MSS Świtezianka!

Wstę wolny.

ZAPRASZAMY!!

 

alt  W styczniu br. do Starostwa Powiatowego wpłynęło zaproszenie ze Związku Sportowego Miasta Neunkirchen. Dotyczyło ono wyjazdu juniorów młodszych (rocznik 1997 i 1998) klubu KPR „Wolsztyniak” na okolicznościowy turniej piłki ręcznej.

GALERIA Z TURNIEJU


Zgodnie z tym zaproszeniem reprezentacja juniorów w składzie


1. Mateusz Lewandowski
2. Dawid Sokołowski
3. Kamil Krüger
4. Mateusz Kaczorowski
5. Oskar Tomiak
6. Kacper Gawron
7. Bartek Mrozek
8. Cezary Utrata
9. Marcel Utrata
10. Cezary Siejek
11. Tomek Horowski
pod opieką trenera Andrzeja Lisieckiego, członka Zarządu klubu Zenona Młynkowiaka i mojej osoby udała się w dniu 4 kwietnia br. w podróż do zaprzyjaźnionego miasta Neunkirchen (Niemcy).


 

 

Podkategorie

Facebook

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.