W najbliższą niedzielę startują w rozgrywkach II-ligowych nasze Seniorki 🤾‍♀️🤾‍♀️💄💅
Życzymy powodzenia choć wiemy, że nie będzie łatwo...
czytajcie i oglądajcie, krótki materiał z przygotowań!
Piękniejsza Strona Wolsztyniaka

- Sezon przygotowawczy:
Zgodnie z założeniami rozpoczęłyśmy go na początku sierpnia i trwał 5 tygodni. Skupilłyśmy się głównie na poprawie wydolności, szybkości oraz integracji. Treningi były wykonywane 3-4 razy w tygodniu na stadionie, orliku, plaży oraz w terenie.

- Mecze kontrolne:
Rozegrałyśmy 4 sparingi: 2 razy z Pyrkami Poznań oraz 2 razy z drużyną ze Świebodzina. Mecze te nie należały do łatwych i pokazały nam, jak będą wyglądać mecze w sezonie. Dzięki nim wiemy jakie są nasze najsłabsze punkty i nad czym musimy popracować.

- Plany na sezon:
Główne założenia na najbliższy sezon to przede wszystkim nabieranie doświadczenia i poznanie charakteru rozgrywek. 2 liga kobiet jeszcze nigdy nie stała na tak wysokim poziomie, dlatego też, jak się uczyć to tylko od najlepszych 🙂 Chcemy walczyć do samego końca i pokazać nasz charakter na parkiecie.

- Zmiany kadrowe:
O zmianach było głośno od dłuższego czasu, co nie pomagało nam w przygotowaniach. Stanowisko trenera od 1 października objął Walenty Winokurow. Ogromna wiedza i doświadczenie z pewnością pomogą nam w tym sezonie i zaowocują w przyszłości. Drugim trenerem został Michał Wojtkowiak, który prowadził nasz zespół ponad rok czasu.

VIDEO