KPR Wolsztyniak Wolsztyn - MKS Nielba II Wągrowiec 34:26 (15:15)

Kruk Jarosław, Kaczorowski Mateusz - Wojtkowiak Michał 8, Głowacki Jakub 5, Szała Filip 5, Frąckowiak Bartosz 4, Świtała Marek 3, Siejek Kacper 3, Piątkowski Arkadiusz 3, Lewandowski Mateusz 2, Gawron Kacper 1, Górecki Mateusz, Sokołowski Dawid, Nowak Krzysztof, Żok Kacper, Piątkowski Jakub

Wolsztyniak odnosi szóste ligowe zwycięstwo. Naszym rywalem w 7 kolejce Wielkopolskiej III ligi był drugi zespół Nielby Wągrowiec. Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Goście zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 4 punktów, przystąpili do rywalizacji bardzo ambitnie. Gospodarze z kolei musieli radzić sobie bez kontuzjowanego Marcina Pietruszki. Po dobrym początku spotkania, kiedy w 7 minucie prowadziliśmy 5:3, przyszedł okres nienajlepszej gry. Nasza zbyt pasywna gra w obronie, słaba skuteczność gry w ataku (osiem zmarnowanych 100% sytuacji, 8 błędów technicznych) pozwoliły gościom wyjść cztery razy na dwubramkowe prowadzenie. W 27 minucie przegrywaliśmy 14:12. Ostatnie trzy minuty wygrywamy 3:1 i pierwsza połowa kończy się remisem 15:15. Wizyta w szatni i przypomnienie sobie przedmeczowych założeń przyniosły pozytywny efekt. Drugą połowę rozpoczynamy bardzo dobrze broniąc, w ataku ustrzegamy się błędów i regularnie trafiamy do siatki gości. W 44 minucie prowadzimy już 26:19. Ostatecznie zwyciężamy 34:26.