Relacja trenera Marcina Pietruszki po wczorajszym spotkaniu.👇

Mamy to!!! Zdobywamy trzy punkty, ale nie było o nie łatwo. Wrocławska młodzież postawiła nam trudne warunki, a losy meczu ważyły się do końcowej syreny.

Jadąc dalej Wrocławia wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki pojedynek, dlatego do spotkania przystąpiliśmy w pełni skoncentrowani i zmotywowani. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W piętnastej minucie prowadziliśmy już 8:4. Niestety przytrafił nam się wtedy poważny przestój. Popełnialiśmy proste błędy i pudłowaliśmy z dogodnych pozycji. Gospodarze szybko odrobili straty i przejęli inicjatywę. Na szczęście ostatnie dwa trafienia w pierwszej połowie należały do nas i do szatni schodziliśmy remisując 13:13. Dobrze rozpoczynamy drugą połowę, szybko wychodzimy na trzybramkowe prowadzenie i .... Znowu popełniamy kilka prostych błędów co pozwala miejscowym przejąć kontrolę. Wrocławianie przez kolejny kwadrans utrzymywali dwubramkową przewagę. W 54 minucie przegrywaliśmy jeszcze 24:22. Kolejne minuty należały jednak do nas. Zdobyliśmy cztery bramki z rzędu i mimo, że ostatnie półtorej minuty graliśmy w osłabieniu udało się wyszarpać zwycięstwo.

Śląsk II Wrocław - Wolsztyniak Wolsztyn 26:28 (13:13)

Kaczorowski Mateusz, Tajchert Oskar - Frąckowiak Bartosz 7, Radny Artur 5, Szrama Kajetan 5, Pietruszka Jakub 4, Pietruszka Marcin 2, Trybuś Karol 2, Piątkowski Arkadiusz 2, Rogoziński Mariusz 1, Piątkowski Jakub, Horowski Igor, Hruświcki Wojciech, Lewandowski Mateusz, Kucza Rafał, Tomiak Filip