Chcielibyśmy Państwa zainteresować naszą ofertą sponsorską, z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy, która pozwoli współtworzyć nową kartę w historii KPR „Wolsztyniak” Wolsztyn.
Niniejsza oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie realizacji nowoczesnych form promocji. Skorzystanie z naszej oferty nie jest zwykłą formą reklamy, która jest stricte medium ilościowym, lecz jest formą współpracy firmy za pośrednictwem nas jako medium jakościowego.

 

Każdą firmę traktujemy jak partnera biznesowego, dla którego ważne są osiągnięte wymierne efekty promocji swojej działalności, ale także społeczna odpowiedzialność biznesowa. Mamy również nadzieję, że oferowana przez nas forma współpracy pozwoli Państwu osiągnąć zamierzone cele promocyjne. Wspieranie naszego klubu jest doskonałą promocją również w oczach swoich pracowników czy też konkurencji kreując biznes społecznie odpowiedzialny. Dzięki temu Państwa firma będzie postrzegana jako instytucja otwarta i wrażliwa na potrzeby lokalnej społeczności.
Nasza oferta to propozycja wykupienia miejsca reklamowego na najnowszym kalendarzu na rok 2019. Kalendarza będzie produkowany w formacie A1, dwustronny ścienny listwowany na bardzo dobrej jakości papierze. Na kalendarzu znajda sie fotografię wszystkich naszych grup, tj.: Dzieci Młodsze, Dzieci, Młodzicy, Juniorzy Młodsi a także stworzone w tym roku sekcje: AKADEMIA KPR, Sekcja Żeńska a także sekcja Seniorów, która po dwóch latach przerwy rozpocznie zmagania w III lidze wielkopolskiej.
Oferujemy Państwu dwie opcje reklamowe. Reklama GOLD o wymiarach 45x65mm w cenie 1000zł netto, oraz ofertę SILVER o wymiarach 23x65mm w cenie 500zł netto. Oczywiście z myślą o Państwa reklamie, możliwe jest łączenie modułów w dowolnej konfiguracji.
Coroczny kalendarz stał się już tradycją klubu, a pieniądze z wykupu miejsc reklamowych w całości przeznaczane są na kształcenie zawodników. Od wielu lat współpracujemy z firmami, które w naturalny sposób zagnieździły się na kalendarzu, niech i Twoja firma znajdzie się wśród wyróżnionych przedsiębiorców naszego regionu!

Korzystając z okazji pragniemy również podziękować Państwu za wcześniej okazane wsparcie KPR Wolsztyniak. Czujemy dumę i radość, że nasz Klub jest wspierany przez lokalnych zaprzyjaźnionych przedsiębiorców. W związku z tym chcielibyśmy w dalszym ciągu kontynuować współpracę i zaprosić Państwa do dalszego wsparcia wobec naszej inicjatywy.
Jesteśmy młodym, ambitnym zarządem z głowami pełnymi pomysłów. Pragniemy przywrócić Wolsztyniakowi jego dawne, zasłużone miejsce na mapie polskiej piłki ręcznej. W tym celu wszystkie dostępne środki inwestowane są w wychowanie i trenowanie dzieci i młodzieży od najmłodszych lat, przez wykwalifikowanych trenerów.
Pragniemy by Akademia Piłki Ręcznej dla dzieci od siódmego roku życia, sekcja
żeńska, promocja dyscypliny dla dzieci w szkołach z poza Wolsztyna, oraz seniorska sekcja
piłki ręcznej na stałe wpisały się struktury naszego klubu.
Ze sportowym pozdrowieniem - Zarząd KPR Wolsztyniak