KPR Wolsztyniak Wolsztyn - Polonia Środa Wielkopolska 34:25. (18:14)
Kaczorowski Mateusz, Kruk Jarosław - Świtała Marek 7, Głowacki Jakub 5, Wojtkowiak Michał 5, Siejek Kacper 4, Frąckowiak Bartosz 4, Pietruszka Marcin 4, Szała Filip 2, Hruświcki Wojciech 2, Piątkowski Arek 1, Piątkowski Jakub, Żok Kacper, Gawron Kacper, Górecki Mateusz, Laskowski Maciej.

Debiut w rozgrywkach trzecioligowych na własnym parkiecie wypadł okazale. Stęskniona ligowych potyczek publiczność licznie przybyła do Świtezianki. Głośny doping i owacje nagradzające nasze udane zagrania robiły ogromne wrażenie. Odżyły wspomnienia z najlepszych lat. Wszystko to powodowało, że mecz z Polonią Środa Wielkopolska miał dla nas ogromny ciężar gatunkowy. Cieszymy się, że udało nam się udźwignąć presję i rozegrać dobre zawody. Zwycięstwo 34:25 nie przyszło jednak łatwo. Zespół ze Środy Wielkopolskiej postawił trudne warunki i długo utrzymywał kontakt. Nasza konsekwentna gra , dobra skuteczność rzutowa i udane interwencje bramkarzy w drugiej połowie, pozwoliły budować wynik i osiągnąć bezpieczną przewagę. Każdy z zawodników dołożył małą cegiełkę do końcowego sukcesu. Pierwszy etap rozgrywek był dla nas bardzo udany. Rozegraliśmy do tej pory trzy spotkania, odnosząc trzy zwycięstwa. W zwiazku z tym, że dwa najbliższe mecze I rundy zostały przeniesione na nowy rok, czeka nas teraz długa przerwa w rozgrywkach. Te wznowimy z końcem stycznia i do rozegrania zostanie nam siedem spotkań. Początek sezonu ligowego i liczne mecze sparingowe doskonale pokazały obraz naszego zespołu. Długa przerwa w rozgrywkach umożliwi spokojną pracę z drużną i pozwoli dobrze przygotować się do drugiej, bardziej wymagającej części sezonu.