Trzytygodniową przerwę w rozgrywkach postanowiliśmy uatrakcyjnić sobie meczami sparingowymi. Pierwszym zespołem, który sprawdził nasze umiejętności był drugoligowy Zew Świebodzin. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 30:27. Jednak nie wynik tego spotkania był najważniejszy. Trenerzy podjęli decyzję by rozegrać zawody w trzech 25 minutowych częściach. Taki scenariusz pozwolił wszystim zawodnikom zaprezentować się na parkiecie i zdobywać cenne doświadczenie. Elementy gry nad którymi ostatnio pracowaliśmy wypadły poprawnie. To cieszy, ale przeciwnik obnażył kolejne nasze słabości, dostarczając nam cennych wskazówek do dalszej pracy. Efekty tej pracy będziemy mogli zaprezentować w następnym meczu, w którym zmierzymy się z kolejnym drugoligowcem Trójką Nowa Sól. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki ręcznej w środę 14 listopada na godz. 19.30.
Wolsztyniak - Zew Świebodzin 27:30
Przybysz Szymon, Kaczorowski Mateusz - Frąckowiak Bartosz 6, Piątkowski Arek 5, Pietruszka Marcin 4, Głowacki Jakub 3, Szała Filip 2, Wojtkowiak Michał 2, Świtała Marek 1, Skrzypczak Kacper 1, Siejek Kacper 1, Piątkowski Jakub 1, Hruświcki Wojciech 1, Górecki Mateusz, Nowak Krzysztof, Trybuś Karol, Gawron Kacper, Utrata Marcel, Drożdżyński Jakub, Żok Kacper, Laskowski Maciej,