TERMIN GOSPODARZ GOŚĆ
       
1 runda 12-13.10.2019 APR Świdnica KPR Wolsztyniak Wolsztyn
2 runda 19-20.10.2019 KPR Wolsztyniak Wolsztyn MKS Victoria Świebodzice
3 runda 26-27.10.2019 KKS Polonia Kępno KPR Wolsztyniak Wolsztyn
4 runda 09-10.11.2019 KPR Gminy Kobierzyce II KPR Wolsztyniak Wolsztyn
5 runda 16-17.11.2019 KPR Wolsztyniak Wolsztyn UKS Dziewiątka Legnica
6 runda 23-24.11.2019 UKS Pantery Dopiewo KPR Wolsztyniak Wolsztyn
7 runda 30-01.12.2019 KPR Wolsztyniak Wolsztyn MKS Karkonosze - Jelenia Góra II
8 runda 07-08.12.2019 GMTS Sparta - Iwanicki Gubin KPR Wolsztyniak Wolsztyn
9 runda 14-15.12.2019 KPR Wolsztyniak Wolsztyn MKS Zagłębie II Lubin
10 runda  22-23.02.2020 KPR Wolsztyniak Wolsztyn APR Świdnica
11 runda 29-01.03.2020 MKS Victoria Świebodzice KPR Wolsztyniak Wolsztyn
12 runda 07-08.03.2020 KPR Wolsztyniak Wolsztyn KKS Polonia Kępno
13 runda 14-15.03.2020 KPR Wolsztyniak Wolsztyn KPR Gminy Kobierzyce II
14 runda 21-22.03.2020 UKS Dziewiątka Legnica KPR Wolsztyniak Wolsztyn
15 runda 28-29.03.2020 KPR Wolsztyniak Wolsztyn UKS Pantery Dopiewo
16 runda 04-05.04.2020 MKS Karkonosze - Jelenia Góra II KPR Wolsztyniak Wolsztyn
17 runda 18-19.04.2020 KPR Wolsztyniak Wolsztyn GMTS Sparta - Iwanicki Gubin
18 runda 25-26.04.2020 MKS Zagłębie II Lubin KPR Wolsztyniak Wolsztyn

 

Facebook

Spotkania u siebie:

Juniorzy Młodsi:

KPR Wolsztyniak - Lider Swarzędz
9.10.19 (środa) godz. 18.00


KPR Wolsztyniak - MKS II Poznań
23.10.19 (środa) godz. 18.00


KPR Wolsztyniak - MKS I Poznań
13.11.19 (środa) godz. 18.00


KPR Wolsztyniak - UKS Spartakus Buk
27.11.19 (środa) godz. 18.00


KPR Wolsztyniak - SKF Sparta Oborniki Wlkp
11.12.19 (środa) godz. 18.00


KPR Wolsztyniak - MKS Nielba Wągrowiec
08.01.20 (środa) godz. 18.00

Tabela SENIORZY II-liga

1. MKS Żagiew Dzierżoniów

2. MKS Tęcza Kościan

3. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

4. SKS Orlik Brzeg

5. UKS Dziewiątka Legnica

6.  SKF KPR Sparta Oborniki

7. TS ZEW Świebodzin

8. UKS Trójka Nowa Sól

9. LKPR Moto Jelcz Oława

10. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

11. ŚKPR Świdnica

12. SKR Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

13. SPR Oleśnoica

SZCZEGÓŁOWA TABELA

Tabela SENIORKI II-liga

1. MKS Karkonosze Jelenia Góra 0pkt

2. GMTS Sparta Iwanicki Gubin

3. MKS Zagłębie II Lubin

4. APR Świdnica

5. MKS Victoria Świebodzice

6. KPR Gminy Kobierzyce II

7. UKS Pantery Dopiewo

8. UKS Dziewiątka Legnica

9. KPR Wolsztyniak Wolsztyn

10. KKS Polonia Kępno

 SZCZEGÓŁOWA TABELA

SportsManago - dla Rodziców

UWAGA! Ten strona używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.