W dniu dzisiejszym grupa juniorek (głównie roczniki 2002 i 2003) 💅 udała się do Leszna na sparing z tamtejszym Astromalem. Zespół rywali to głównie dziewczyny z rocznika 2003, które na co dzień trenują piłkę ręczną w klasie sportowej. Po zaciętej pierwszej połowie na tablicy widniał wynik 13:11 dla Wolsztyniaka. 💪 Druga połowa to bardzo dobra gra w obronie oraz w bramce 🥅 naszego zespołu, co przełożyło się na zdobywanie "łatwych" bramek z kontrataku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28 - 15 dla naszych dziewczyn. 👏Warte podkreślenie jest to, że nasz zespół jechał do Leszna połową składu, ponieważ dziewczyny z wolsztyńskiego Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wolsztynie (10 zawodniczek) rozgrywa jutro finał wojewódzki w piłce ręcznej. Dziewczynom gratulujemy wygranej w pierwszym sparingu, a wszystkim zawodniczkom LO, które jutro będą walczyły o medale życzymy powodzenia!! 💪🤾‍♂️💅👌💄