KPR WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - KPR LEGIONOWO
02.03.2013 - GODZ. 17.00 - MSS ŚWITEZIANKA


  W najbliższą sobotę wszystkich wolsztyńskich kibiców czeka bardzo emocjonujący mecz. Nasi zawodnicy będą mieli za rywala najlepszy zespół pierwszej ligi - KPR Legionowo, który jest ewidentnie pretendentem do awansu do superligi. Zespół gości z dorobkiem 30 punktów bezsprzecznie prowadzi w tabeli z przewagą 4 oczek nad drugą drużyną, dotychczas wygrali aż 14 spotkań, jedo przegrali i mają na swoim koncie dwa remisy. I to właśnie w poprzedniej kolejce Legionowo zremisowało z dziewiątym zespołem ligi - Real Leszno. Było to spore zaskoczenie w całej kolejce. Bardzo dobrze w ostatnich spotkaniach sprawują się Pomiankiewicz (najlepszy strzelec zespołu) oraz Zasikowski. Obaj ci zawodnicy grają bardzo dobrze w ataku i zdecydowanie są czołowymi graczami.


RELACJA Z MECZU KPR LEGIONOWO - REAL LESZNO (Komententarz trenera i kilka słów o meczu z Wolsztyniakiem)


 

W meczu pierwszej rundy nasi zawodnicy grając na wyjeździe postawili bardzo wysoka poprzeczkę zawodnikom z Legionowa. Wówczas trochę lepsi byli gospodarze pokonując Wolsztyniaka zaledwie dwoma bramkami. W tamtym meczu na listę strzelców naszej drużyny wpisało się zaledwie 6 zawodników, w tym Marcin Pietruszka, który rzucił aż 10 bramek. W drużynie z Legionowa mocno punktowali Zasikowski, Wiak i Szmulik, którzy łącznie zdobyli 20 bramek. 

Sporym osłabieniem naszej drużyny jest brak kołowego Artura Chrapy, który z powodu problemów z więzadłami prawdopodobnie nie zagra już do końca sezonu. Na całe szczęście w meczu z liderem zagra po długiej rehabilitacji Hubert Kaczmarek na, którego występ czekają już wszyscy kibice. Miejmy najdzieję, że „Kaczmar” wraz z Maciejem Wjasem jako liderzy strzelców naszego zespołu poprowadzą Wolsztyniaka do zwycięstwa !
Spotkanie z KPR Legionowo rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 17.00.
Indywidualnym sponsorem meczu jest:


sanbud